Manipulacja powięzi kurs to walka z bólem!

manipulacja powięzi kursManipulacja powięzi kurs jest bardzo atrakcyjną ofertą dla fizjoterapeutów, osteopatów oraz rehabilitantów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikację i rozszerzyć zakres swoich usług.

Czego dotyczy kurs?

W czasie trwania kursu zostanie bardzo dokładnie przedstawiona metoda koncentrująca się na powięzi mięśniowo-szkieletowej. Jej główną zaletą jest to, że umożliwia zlokalizowanie tych sfer powięzi, które łączą się z zaburzeniami ruchomości. W części teoretycznej uczestnicy poznają cały system powięziowy od okresu embrionalnego. Zostanie przedstawiona jego dokładne budowa fizjologiczna. Także poruszone zostaną tematy związane z propriocepcją. Należy dodać, że manipulacja powięzi kurs przedstawi zasady działania i właściwego stosowania technik powięziowych, które są dostosowane do różnych sytuacji – https://www.rehakursy.pl/kursy/anatomy-trains-structure-and-function-poznan.

Metoda manipulacji powięzi a pomoc pacjentowi

Kurs manipulacji powięzi pozwoli zdobyć umiejętności, dzięki którym możliwe będzie normalizowanie dolegliwości bólowych powstałych w wyniku nieprawidłowego działania powięzi. W jaki sposób? Uczestnicy kursu dzięki nabytej wiedzy będą potrafili wybrać punkty wymagające leczenia, czyli takie, których ruch jest bolesny i ograniczony. Stosując odpowiednią metodą manipulacji lub mobilizacji strefy powięziowej dojdzie do przywrócenia prawidłowej ruchomości oraz zmniejszenia bólu.

Program kursu

Kurs manipulacji powięzi składa się z części teoretycznej, praktycznej oraz praktyki klinicznej. Kończy się egzaminem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Gdzie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.